LABEL - LABE-ELBE Adaption to flood risk

Kontakty

Leadpartner

PP 1: SMI - Saské státní ministerstvo vnitra (Saxon State Ministry of the Interior)

Andreas Kühl

Wilhelm-Buck-Straße 2
D-01097 Dresden
Phone: ++49/(0)351/5643456
Fax: ++49/(0)351/5643459
Email: regionalentwicklung-eu[at]smi.sachsen.de
http://www.smi.sachsen.de/

Koordinace projektu

INFRASTRUKTUR & UMWELT
Professor Böhm und Partner

Dr. Peter Heiland / Uwe Seibel / Stefanie Greis

Julius-Reiber-Strasse 17
D-64293 Darmstadt
Phone: ++49/(0)6151/81300
Fax: ++49/(0)6151/813020
Email: label[at]iu-info.de
http://www.iu-info.de/

Projektoví partneři -  Německo

PP 2: MLV - Ministerstvo státního rozvoje a dopravy, Sasko - Anhaltsko (Ministry of State Development and Transport, Saxony-Anhalt)
Frank Thäger
http://www.mlv.sachsen-anhalt.de/

PP 3: TMLFUN - Ministerstvo zemědělství, ochrany pøírody a ivotního prostøedí
státu Duryòsko (Ministry of Agriculture, Forestry, Environment and Nature Preservation of the Free State of Thuringia)
Hans-Georg Spanknebel
http://www.thueringen.de/de/tmlfun/

PP 4: SMUL - Státní saské ministerstvo pro ivotní prostøedí a zemědělství (Saxon State Ministry of the Environment and Agriculture)
Dr. Georg Böhme-Korn
http://www.smul.sachsen.de/

PP 5: LfULG - Saský státní úøad pro ivotní prostøedí, zemědělství a geologii (Saxon State Office for the Environment, Agriculture and Geology)
Dr. Uwe Müller
http://www.umwelt.sachsen.de/lfug

PP 6: Kraj Ludwigslust-Parchim (County of Ludwigslust-Parchim)
Gerhard Wesser
http://www.kreis-swm.de/Landkreis/

  

PP 7: BfG - Spolkový institut pro hydrologii (German Federal Institute for Hydrology)
Norbert Busch
http://www.bafg.de/

 

PP 8: DV - Asociace pro bydlení, městský a územní rozvoj (Association for Housing, Urban and Spatial Development e.V.)
Judith Artmann
http://www.deutscher-verband.org/

Projektoví partneři -  Česka republika

PP 9: Ministerstvo životního prostředí (Ministry of the Environment of the Czech Republic)
Helena Skalova
http://www.env.cz/

PP 10: Ústecký kraj (Ústi Region)
Helena Minárová
http://www.kr-ustecky.cz/

 

 

 

PP 11: Jihočeský kraj (Region of South Bohemia)
Radek Bocek
http://www.kraj-jihocesky.cz/ 

 

 

PP 12: Plzeňský kraj (Pilsen Region)
Václav Treml
http://www.kr-plzensky.cz/

PP 13: Královéhradecký kraj (Hradec Králové Region)
Petr Háp
http://www.kr-kralovehradecky.cz/ 

PP 14: Středočeský kraj (Central Bohemia Region)
Michal Košik
http://www.kr-stredocesky.cz/

PP 15: Liberecký kraj (Liberec Region)
Jaroslav Svoboda
http://www.kraj-lbc.cz/ 

 

PP 16: Pardubický kraj (Pardubice Region)
Jana Hroudová
http://www.pardubickykraj.cz/

 

PP 17: Povodí Labe (Elbe River Basin Authority)
Václav Jirásek
http://www.pla.cz/

 

PP 18: Povodí Vltavy (Vltava River Basin Authority)
Jaroslav Beneš
http://www.pvl.cz/

Projektoví partneři -  Rakousko

PP 19: Spolkové ministerstvo zemědělství, lesnictví, ivotního prostøedí a
vodního hospodáøství (Federal Ministry of Agriculture, Forestry, Environment and Water Management)
Hubert Siegel
http://www.lebensministerium.at/

Projektoví partneři -  Mad'arsko

PP 20: Øeditelství pro vodu a ivotní prostøedí v povodí støední Tisy (Middle-Tisza district Environment and Water Directorate)
Attila Lovas
http://www.kotikovizig.hu/